Як проходить консультація? докладніше X

Як проходить консультація? докладніше X

Гаряча лінія! X
м. Лівобережна
Адреси та графік роботи
вул. Євгенія Сверстюка 11а, БЦ НОВИЙ, 12 поверх, офіс 1210
ПН-СБ: 8:00-21:00
м. Тараса Шевченка
Адреси та графік роботи
вул. Оболонська 29, 2 поверх, офіс 201
ПН-СБ: 8:00-21:00
м. Позняки
Адреси та графік роботи
вул. Мишуги 10, БЦ Паралель, вхід 2, офіс 211
ПН-СБ: 8:00-21:00
м. Голосіївська
Адреси та графік роботи
вул. Васильківська 14, БЦ «Стенд», поверх 4, офіс 411
ПН-СБ: 8:00-21:00
м. Житомирська
Адреси та графік роботи
пр-т Перемоги 121 Д, 7 поверх
ПН-СБ: 8:00-21:00
м. Ірпінь
Адреси та графік роботи
вул. Університетська 3/9
ПН-СБ: 8:00-21:00
+38 (098) 988-22-98

пн-сб з 8:00 до 21:00

Call Centr: +38 (098) 988-22-98

Тараса Шевченка: +38 (098) 888-03-25 +38 (066) 888-03-25

Лівобережна: +38 (096) 126-05-46 +38 (066) 089-99-69

Позняки: +38 (067) 357-64-54

Васильківська: +38 (096) 258-39-39

Житомирська: +38 (098) 988-22-98

м. Ірпінь +38 (067) 320-19-13

E-mail для зв'язку: zdorovy.ruh@gmail.com

Реабілітація після заміни тазостегнового суглоба (коксартроз)

 

Відновлення після операції на тазостегновому суглобі може проводитися протягом різного періоду часу, тривалість якого багато в чому залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, характеру травми і перенесеного втручання. Як буде проводитися реабілітація після заміни тазостегнового суглоба – також вирішується індивідуально, адже скільки людей – стільки і хвороб, і способів їх лікування.

Залежно від того, з якої причини було проведено ендопротезування кульшового суглоба, реабілітація буде передбачати різні комплекси заходів, спрямованих на загальне зміцнення організму і поліпшення стану порушеної операцією зони. Наприклад, якщо заміна здійснювалася через перелом і відразу ж, протягом декількох днів після травми, м’язи можуть як і раніше відмінно виконувати свою роль і не потребують серйозної розробки. Якщо ж після операції пройшло вже кілька років, то реабілітація після ендопротезування кульшового суглоба матиме інший характер, адже м’язи встигли атрофуватися, їх функціональність була порушена і на опрацювання пошкодженої зони буде потрібно набагато більше часу і інші зусилля.

Аналогічну ситуацію можна спостерігати, якщо потрібна реабілітація після операції коксартрозу. При проведенні відновлювальних заходів відразу ж після завершення хірургічного втручання реабілітація після операції заміни тазостегнового суглоба потребує менше часу і сил, ніж в разі, якщо лікується застарілий коксартроз – реабілітація після операції, відкладена на час, вимагає великих часових, матеріальних і фізичних витрат.

 

Як проводиться реабілітація після операції на тазостегновому суглобі

 

Реабілітація після операції тазостегнового суглоба в оздоровчому центрі «Здоровий Рух» проводиться із застосуванням методів кінезітерапії – терапії рухом. Усі проведені заходи спрямовані на комплексне відновлення пацієнта – фізичне, емоційне, соціокультурне, професійне.

Як зробити відновлення після операції із заміни тазостегнового суглоба найбільш ефективним? Важливо дотримуватися безперервності, комплексності і послідовності терапії. Не менш вагому роль в успіху реабілітації грає її ранній (своєчасний) початок і застосування індивідуального підходу до пацієнта.

Відновлення після операції тазостегнового суглоба завжди проходить в кілька етапів. На ранніх стадіях реабілітаційного періоду проводиться ряд заходів, що не допускають розвитку ускладнень після операції. Ряд занять допомагає поліпшити кровообіг, тим самим налагодивши харчування тканин в області втручання, уникнути розвитку тромбозу.

Кінезітерапія дозволяє зробити відновлення після протезування тазостегнового суглоба на ранніх стадіях найбільш ефективним. Регулярні заняття здійснюють загальнозміцнюючу дію на м’язи, а також дозволяють пропрацювати навіть ті сегменти мускулатури, які в звичайному житті залишаються статичними. Поліпшується рух в області тазостегнового суглоба, знижуються болі.

Кінезітерапію і ЛФК при ендопротезуванні кульшового суглоба проводять і на наступних етапах відновлення. У цей період навантаження збільшують, комплекс вправ розширюють у відповідності з отриманими в ході повторної діагностики результатами.

Реабілітація після операції на тазостегновий суглоб – процес тривалий і складний для пацієнта. Він вимагає серйозних зусиль і націленості на результат. При виконанні всіх рекомендація фахівців вже дуже скоро ЛФК після протезування тазостегнового суглоба продемонструє позитивну динаміку в стані пацієнта. Важливо не тільки відвідувати заняття і сумлінно працювати в команді з інструктором. Будьте уважні до себе кожну хвилину. Реабілітація після операції із заміни тазостегнового суглоба передбачає дотримання простих правил безпеки:

  • • постарайтеся не допускати падінь, ударів, повторного травмування оперованої області;
  • • уникайте сильної виворотності стоп і стегон, не схрещуйте ноги при сидінні на підлозі, тримайте корпус рівно;
  • • не згинайте стегно більш ніж на 900;
  • • змінюйте позу кожні 20 хвилин;
  • • чергуйте періоди активності з обов’язковим відпочинком.

 

Дізнайтеся більше про правила і рекомендації у фахівців оздоровчого центру «Здоровий Рух». Нехай ваша реабілітація після протезування тазостегнового суглоба буде максимально успішною.

 

Як записатися на прийом в Центр реабілітації після ендопротезування кульшового суглоба

 

Реабілітація після ендопротезування кульшового суглоба в Києві – один із напрямів діяльності оздоровчого центру «Здоровий Рух». Ми проводимо сеанси кінезітерапії після операції на тазостегновому суглобі, кінезіотейпування, масажі та інші заходи, які допоможуть зробити ваше відновлення найбільш ефективним. Реабілітація після заміни тазостегнового суглоба в Україні – це реальний шанс повернутися до звичного життя без болю і обмежень активності.

Щоб записатися на первинну консультацію залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Ви можете пройти курс в будь-якому з відділень центру в Києві або в Ірпені.

Захворювання та історії пацієнтів
Показати ще
VIBER online
Залиште Ваші контакти

Ми передзвонимо Вам найближчим часом

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних

X